best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

Układanie płytek Katowice

W BestRemonts specjalizujemy się w kompleksowym układaniu płytek ceramicznych, terakoty, glazury, gresu, płytkowaniu oraz kafelkowaniu.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały od sprawdzonych producentów. Układanie płytek to jedna z podstawowych usług remontowych, które oferujemy w Katowicach. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Jesteśmy pewni, że możemy zapewnić Ci najlepsze rezultaty w zakresie układania płytek, terakoty, glazury czy gresu, niezależnie od wielkości i zakresu Twojego projektu. Zaufaj ekspertom z BestRemonts, aby wykonać pracę dobrze.

Szukasz rzetelnej firmy zajmującej się układaniem płytek w Katowicach? Nie szukaj dalej niż BestRemonts! Oferujemy wysokiej jakości usługi montażu różnego rodzaju płytek. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów posiada umiejętności i sprzęt niezbędny do zapewnienia wyjątkowych rezultatów. W zależności od potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie zainstalować wiele różnych rodzajów płytek, w tym terakotę, gres, mozaikę, marmur i kamień oraz wykonać płytkowanie i kafelkowanie. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz mieć pewność, że użyjemy tylko najlepszych dostępnych produktów na rynku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację!

Przy układaniu płytek w Twoim domu ważne jest, aby zatrudnić profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i dokładnym wykonaniem. Odpowiednie doświadczenie, wykorzystanie profesjonalnego sprzętu i dokładne wykonanie są niezbędne do osiągnięcia najlepszego efektu. Aby zapewnić najlepsze możliwe wykończenie, ważne jest, aby przygotować wszelkie powierzchnie przed rozpoczęciem pracy na nich. Może to obejmować gruntowanie i poziomowanie lub wykonanie izolacji. Nasz zespół jest w stanie zainstalować płytki w różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, korytarz, łazienka czy balkon lub schody. Zapewniamy również układanie płytek w obiektach komercyjnych, takich jak powierzchnie wystawowe czy tarasy! Do wykonania tych prac używamy tylko  profesjonalnych narzędzi renomowanych firm oraz odpowiednich materiałów. Daje to pewność, że praca zostanie wykonana prawidłowo.

W zakres naszych usług wchodzi:

 • Układanie glazury, terakoty, kamienia i płytek;
 • Cięcie i wykonywanie otworów pod meble, armaturę i instalacje sanitarne;
 • Szlifowanie płytek pod kątem;
 • Wykonanie różnego rodzaju półek z glazury;
 • Obmurowanie wanien, brodzików;
 • Murowanie brodzików z izolacją;
 • Kafelkowanie;
 • Płytkowanie. 

BestRemonts może pomóc Ci położyć płytki w każdym pomieszczeniu w domu. Są one trwałe i odporne na plamy. Mają szeroką gamę kolorów lub wzorów dostępnych do wyboru! BestRemonts to firma, do której musisz zadzwonić, jeśli chodzi o podłogi w Twoim domu. 

Nasz zespół posiada doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonania każdego zadania związanego z układaniem płytek, niezależnie od tego, jak wymagające jest to zadanie. Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić, że Twoja nowa podłoga będzie trwała przez lata. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatną wycena remontu.

Jeśli chodzi o usługę, jaką jest kompleksowe i profesjonalne układanie płytek Katowice, to poznaj, dlaczego warto nas wybrać! 

 • Najwyższa jakość wykonania usług to nasz priorytet. Z  wielką starannością podchodzimy do każdego projektu, dążąc do perfekcji. 
 • Używamy szerokiego wachlarza elektronarzędzi i sprzętu ręcznego od najlepszych światowych producentów, co skutkuje wysoką jakością wykonania.
 • Zawsze zapewniamy, że nasze ceny są przejrzyste i dokładne, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz uczciwą ofertę.
 • Jako klient możesz zawsze liczyć na to, że dotrzymamy terminów. Pracujemy szybko i sprawnie, abyś mógł zrealizować swój projekt na czas.
remont-domu-pod-klucz-warszawa

Nasze ostatnie realizacje

Świadczymy usługi glazurnicze na terenie Katowic i województwa Śląskiego. W naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania. Nasz zgrany zespół tworzą doświadczeni płytkarze i inni wykwalifikowani specjaliści budowlani, którzy ufają sobie nawzajem, że poradzą sobie z każdym projektem. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie prac glazurniczych jesteśmy pewni, że praktycznie każdy projekt lub pomysł może zostać zrealizowany przy odpowiednim wysiłku i umiejętnościach.

 Zaufaj profesjonalistom! Postaw na najwyższą jakość wykonania i solidny efekt. 

Układanie płytek Katowice – skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk „Zadzwoń teraz” w prawym dolnym rogu strony.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Klikając przycisk „Wyślij”, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BestRemonts.pl

Opinie klientów BestRemonts

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!

Zadzwoń i popraw komfort swojego codziennego życia już dziś! Postaw na najwyższą jakość w najlepszej cenie! Wybierz BestRemonts.

Oddział Katowice

Oddział Warszawa