best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

Opinię naszych klientów

Solidne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości materiałów od zaufanych producentów, co gwarantuje solidne i trwałe wykonanie. Ponadto dysponujemy zespołem doświadczonych fachowców, którzy wiedzą jak podejść do każdego zadania w indywidualny sposób.

Tutaj zapoznasz się z opiniami naszych klientów!

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!
Sebastian O.
Sebastian O.
Read More
Bardzo polecam firma solidna, godna polecenia, pracę wykonano z klasą i profesjonalizmem, bez nałogów, na budowie pozostawiono porządek polecam!
Krystian K.
Krystian K.
Read More
Super ekipa, fachowa robota. Wszystko jak najbardziej na plus. Polecam!
Przemysław L.
Przemysław L.
Read More
Ekipa jest sympatyczna, zgrana, oraz bardzo pomocna. Panowie chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i służą dobra radą. Praca wykonywana są bardzo solidnie i sprawnie, polecam w 100 procentach.
Emilia N.
Emilia N.
Read More
Wszystko w porządku, nie było rzeczy niemożliwych. Mimo ze dołożyłam w trakcie wiele roboty to i tak wyrobili się w terminie. Terminowi, solidni, znają się na rzeczy. Godni polecenia.
Tomasz W.
Tomasz W.
Read More
Bardzo elastyczny, prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Eliza C.
Eliza C.
Read More
Szybki termin realizacji, profesjonalnie wykonany tynk, polecam tą firmę wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami, pełna kultura załogi.
Piotr S.
Piotr S.
Read More
Bardzo solidnie i dobrze wykonane prace remontowe, w ekspresowym czasie. Bardzo miła ekipa, polecam serdecznie!
Patrycja G.
Patrycja G.
Read More
Panowie wykonali zadanie szybko i profesjonalne. Jestem zadowolona z efektu.

Gdy ulepszasz swój dom, ulepszasz swoje życie! Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z doskonałego efektu. Czekamy na Ciebie!

Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy remontowo-budowlanej? Nie szukaj dalej niż nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół BestRemonts. Oferujemy szeroki zakres usług, od kafelkowania i układania podłóg po instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe, remonty łazienek i kuchni, adaptacje poddaszy, stolarkę okienną, montaż drzwi, sufity podwieszane, tapetowanie i malowanie. Zapoznaj się ze wszystkimi usługami naszej firmy.  Żadne zadanie nie jest dla nas zbyt duże lub małe – wierzymy w dostarczenie wysokiej jakości wykonania usług bez względu na zakres projektu. Dzięki nowoczesnemu zapleczu i wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że Twój dom jest w dobrych rękach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci stworzyć Twój wymarzony dom.

Oddział Katowice

Oddział Warszawa