best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

O nas

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm średniego oraz dużego szczebla.

Oferta naszej firmy jest niezwykle szeroka – wykonujemy zarówno drobne prace budowlane, jak i wykończeniowe oraz montażowe. Solidne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

wykonczenie-pod-klucz-warszawa

Remonty lokali o każdym stopniu zaawansowania: od kosmetycznych poprawek po kompleksowe prace remontowe;

Renowacja i remonty apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie;

Wszelkie prace budowlane i instalacyjne;

Prace inżynieryjne, w tym elektryczne i hydrauliczne;

Przebudowy lokali.

To oczywiście nie wszystkie rodzaje prac, które wykonuje nasza firma. Z przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia! Nasza rzetelność i indywidualne podejście to gwarancja usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie to zespół fachowców, którzy mogą poszczycić się niezwykle bogatym doświadczeniem. Są to osoby przede wszystkim wykwalifikowane w konkretnych dziedzinach (m.in. elektrycy, hydraulicy, tynkarze, mistrzowie układania płytek i parkietów), którzy są swego rodzaju fundamentem naszej firmy. Tylko rzetelny i solidny zespół umożliwia realizację projektów na tak wysokim poziomie, jaki gwarantuje nasza firma.

Istotne miejsce w funkcjonowaniu naszej firmy są partnerzy, z którymi współpracujemy od wielu lat. To wiarygodni, sprawdzeni i godni zaufania dostawcy materiałów budowlanych, którzy jeszcze nigdy nie zawiedli nas w kwestii jakości swoich produktów.

Najważniejszą zasadą, którą kierujemy się podczas naszej pracy, jest bezwzględne zadowolenie Klienta i indywidualne podejście do jego potrzeb oraz wizji. Na każdym etapie współpracy staramy się budować pozytywne relacje i szanować zaufanie, którym obdarzyli nas zleceniodawcy.

Kwestia wyceny prac remontowo-budowlanych jest kluczowa dla wielu Klientów. To oczywiście całkowicie zrozumiałe i naturalne, zwłaszcza gdy wiele firm ucieka się do złych praktyk i zawyżania kosztów. 

Gwarantujemy, że po zatwierdzeniu kosztorysu i zawarciu umowy, cena usług nie zmieni się. Cechuje nas przede wszystkim uczciwość, a każda przygotowana przez nas wycena jest konsultowana z Klientem i oparta o rozsądne stawki.

Absolutnym priorytetem naszej firmy jest dotrzymywanie umówionych terminów. Przed rozpoczęciem zleconych prac dokładnie omawiamy harmonogram, którego bezwzględnie się trzymamy.

Podstawowym kryterium, według którego Klient poddaje ocenie firmę budowlaną, jest oczywiście jakość wykonywanych usług. Dowodem na naszą rzetelność są przede wszystkim liczne referencje od dotychczasowych, zadowolonych Klientów.

Nasze ostatnie realizacje

Gdy ulepszasz swój dom, ulepszasz swoje życie! Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z doskonałego efektu. Czekamy na Ciebie!

Opinie klientów BestRemonts

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!

Oddział Katowice

Oddział Warszawa