best.remonts.00@gmail.com

|

+48 577 425 109

Prace malarskie

Prace malarskie to jedna z kluczowych pozycji w ofercie naszej firmy. Spełniamy oczekiwania każdego Klienta, któremu zależy na doskonałym i solidnym efekcie. Oprócz malowania danej powierzchni wykonujemy wszelkie dodatkowe czynności, bez których prawidłowa realizacja zlecenia byłaby niemożliwa, czyli m.in. zabezpieczamy pozostałe elementy w pomieszczeniu (ściany, sufit, meble, podłogę).

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu plac malarskich. Doświadczeni fachowcy i solidne zaplecze techniczne umożliwia nam realizację różnego rodzaju zleceń, również tych wysoce skomplikowanych. Malujemy m.in.: ściany wewnętrzne, ściany zewnętrzne, sufity, dachy, całe pomieszczenia, balustrady, balkony, posadzki betonowe, a nawet meble! Nasze usługi dedykujemy zarówno właścicielom domów i mieszkań, jak i biur i obiektów przemysłowych.

Jeśli chodzi o prace malarskie, to stosujemy kilka technik malowania, które są nastawione przede wszystkim na możliwie najlepszy efekt. Wykorzystując profesjonalny sprzęt malujemy: proszkowo, natryskowo, wałkiem oraz pędzlem. Świadczymy także usługi z zakresu malowania dekoracyjnego (artystycznego).

Wykonując prace malarskie na powierzchniach wewnętrznych, należy przede wszystkim pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu pozostałych elementów w pomieszczeniu, takich jak m.in. meble czy wszelkiego rodzaju sprzęty. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń biurowych, gdzie ryzyko zniszczenia wyposażenia jest dość wysokie. Po wykonaniu niezbędnych zabezpieczeń nasza firma przystępuje do dokładnego gruntowania. To niezwykle istotna czynność, ponieważ zagruntowana ściana o wiele lepiej przyjmuje farbę, co przekłada się oczywiście na satysfakcjonujący efekt końcowy. Fachowcy z Bestremont przykładają do prac malarskich ogromną uwagę, są bardzo precyzyjni i dokładni. Dzięki temu odświeżone pomieszczenie nabiera zupełnie nowego, estetycznego wyrazu.

Malowanie ścian zewnętrznych, zawsze powinno rozpocząć się od dokładnego zaplanowania pracy. Istotna jest m.in. pogoda, którą warto wcześniej sprawdzić. Nieoczekiwane opady deszczu mogą bowiem zniszczyć efekty wielogodzinnej pracy i znacznie utrudnić możliwości dalszego działania. Staramy się oczywiście zabezpieczać przed nagłą zmianą pogody, jednak sprawdzenie prognozy to absolutna podstawa przy tego typu pracach malarskich. Poza tym niezwykle istotne jest ustalenie najlepszej pory dnia, ponieważ świeżo pomalowana elewacja powinna unikać ekspozycji na światło słoneczne. Nasza firma na wszelki wypadek zawsze zabiera ze sobą specjalne siatki ochronne, które pozwalają bezpiecznie malować ściany zewnętrzne nawet w silnie nasłonecznionym miejscu.

Myśląc o malowaniu ścian, najczęściej przychodzi nam na myśl malarz z profesjonalnym pędzlem w ręku. To jak najbardziej prawidłowe skojarzenie, ponieważ malowanie pędzlem jest najpopularniejszą i najbardziej tradycyjną metodą. Nasi fachowcy niezwykle często z niej korzystają, a zwłaszcza wtedy, gdy niezbędna jest wyjątkowa precyzja i dokładność. Malowanie tą techniką wiąże się z koniecznością posiadania kilku rodzajów pędzli i zdolności manualnych. W efekcie ściany są perfekcyjnie dopracowane, a ich świeżość będzie widoczna przynajmniej przez kilka kolejnych lat! Pracownicy Bestremonts do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem, a ich umiejętności to gwarancja najlepszych rezultatów.

Nasze ostatnie realizacje

Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, który jest niezbędny do prawidłowego przygotowania i wykonania wszelkiego rodzaju prac malarskich. Bogate doświadczenie naszych fachowców w połączeniu z wyspecjalizowanym zapleczem technicznym pozwala na osiągnięcie efektów najwyższej jakości, które utrzymywać się będą przez wiele, wiele lat.
Zaufaj profesjonalistom! Postaw na najwyższą jakość wykonania i solidny efekt.

Prace malarskie – skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk „Zadzwoń teraz” w prawym dolnym rogu strony.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Klikając przycisk „Wyślij”, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BestRemonts.pl

Oddział Katowice

Oddział Warszawa