best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

Remont mieszkania pod klucz Katowice

Wnętrze domu wpływa na poczucie komfortu i relaksu, jakiego doświadczają jego mieszkańcy. W związku z tym bardzo ważne jest, aby całe wnętrze było zarówno odpowiednio wystylizowane, jak i funkcjonalne.

BestRemonts to firma remontowo-budowlana, która od ponad 15 lat remontuje mieszkania w Katowicach pod klucz. Posiadamy zespół specjalistów, inżynierów i budowlańców, którzy są w stanie zapewnić wysoką jakość usług w przystępnej cenie. Posiadamy bezpośrednie kontakty z dostawcami materiałów budowlanych, co pozwala nam ustalać niskie ceny i udzielać gwarancji na efekt prac do 2 lat. Jeśli myślisz o remoncie mieszkania pod klucz, chętnie udzielimy Ci bezpłatnej konsultacji i wyceny remontu mieszkania pod klucz

W BestRemonts jesteśmy dumni z tego, że potrafimy poradzić sobie z każdym projektem remontowym. Czy chcesz zaktualizować swoją kuchnię lub zrobić remont mieszkania pod klucz, mamy umiejętności i doświadczenie, aby wykonać pracę dobrze. A ponieważ rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, poświęcamy czas, aby dostosować nasze usługi do konkretnych potrzeb. Będziemy pracować z Tobą, aby opracować plan, który pasuje do Twojego budżetu i harmonogramu, i upewnimy się, że informujemy Cię na bieżąco na każdym kroku.

Więc jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć remont mieszkania pod klucz, umów się z nami dzisiaj na bezpłatną konsultację oraz wycenę. Będziemy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć.

 

wykonczenie-kuchni-warszawa

Gdy ulepszasz swój dom, ulepszasz swoje życie! Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z doskonałego efektu. Czekamy na Ciebie!

Wszystkie nasze usługi remontowe w Katowicach

BestRemonts zobowiązuje się do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klienta. Osiągamy to poprzez przedstawienie pełnego kosztorysu planowanych prac remontowo-budowlanych na wstępnym etapie współpracy. Dzięki temu nasi klienci są w pełni poinformowani o kosztach z tym związanych i mogą odpowiednio zaplanować budżet.

Następnie nasz doświadczony zespół specjalistów wykona prace remontowe zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając, że każdy szczegół zostanie wykończony w sposób satysfakcjonujący klienta. Wierzymy, że to zaangażowanie w doskonałość jest najlepszą reklamą dla naszych usług i dlatego tak wielu naszych klientów chętnie daje nam pozytywne opinie. Jeśli szukasz firmy, której możesz zaufać, aby przeprowadzić wysokiej jakości remont mieszkania pod klucz, to skontaktuj się z nami już dziś.

Po ogłoszeniu wstępnego zakresu cenowego prac, pojawia się pytanie o zakup i dostawę materiałów. W BestRemonts remont mieszkania pod klucz wiąże się z zakupem materiałów budowlanych przez wykonawcę. Można zrezygnować z tej usługi i kupić całą listę towarów we własnym zakresie. Jednak nasze bezpośrednie kontakty z dystrybutorami pozwolą zakupić materiały budowlane w cenach hurtowych, które są znacznie niższe niż koszt podobnych produktów w sieciach handlowych. Dzięki temu możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, a ostateczny koszt remontu Twojego mieszkania będzie niższy.

Jeśli nie jesteś pewien, czy powierzyć nam swój projekt remontu mieszkania pod klucz w Katowicach, zadzwoń do nas lub przyjedź do biura i oceń sytuację. Nasz wykwalifikowany pracownik będzie w stanie kompetentnie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, obliczyć kosztorys remontu mieszkania pod klucz. Po tej rozmowie zdasz sobie sprawę, że szybki remont mieszkania pod klucz w rozsądnej cenie to nie marzenie, ale dzisiejsza rzeczywistość.

Nasze ostatnie realizacje

Zadzwoń i popraw komfort swojego codziennego życia już dziś! Postaw na najwyższą jakość w najlepszej cenie! Wybierz BestRemonts.

Opinie klientów BestRemonts

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!

Dlaczego my?

2-letnia gwarancja

jesteśmy pewni co do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego zapewniamy 2-letnią gwarancję wykonanych prac.

Trzypoziomowy system kontroli jakości

przed oddaniem wyremontowanej przestrzeni do użytku, zawsze samodzielnie kontrolujemy jakość wykonanych prac za pomocą autorskiego systemu składającego się z trzech etapów.

Porządek po skończonej pracy

dbamy o prywatną przestrzeń naszych Klientów, dlatego każdorazowo sprzątamy po zakończonej pracy, a odpady budowlane przewozimy w bezpieczne miejsce.

Oszczędność

nasze usługi realizujemy w możliwie najkrótszym czasie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów, co przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy naszych Klientów.

Ubezpieczenie na czas remontu

staramy się dbać o poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów, dlatego zawsze ubezpieczamy budynek na czas trwania prac remontowych.

Dogodne terminy

mamy świadomość, że naszym Klientom zależy na szybkim zakończeniu zleconych prac, dlatego zawsze przystępujemy do realizacji zlecenia najszybciej, jak to możliwe.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Firma BestRemonts posiada ponad 15-letnie doświadczenie. Nasi specjaliści profesjonalnie wykonują remonty mieszkań o dowolnym stopniu skomplikowania - bieżący, generalny lub remont mieszkania pod klucz. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji, wykonujemy je w ramach umowy i sporządzamy przejrzyste kosztorysy. 

Ten rodzaj współpracy ma wiele zalet:
- za rezultat końcowy odpowiada jedna firma;
- nie musisz szukać wykonawców do różnych zadań - oszczędzając czas i wysiłek;
- nie musisz zajmować się rozbiórką i wywozem odpadów;
- uzgodniony kosztorys i harmonogram prac będzie odpowiadał rzeczywistości;
- znasz z góry budżet i termin realizacji;
- otrzymujesz w pełni wyposażoną przestrzeń w jak najkrótszym czasie.

Prace rozpoczynamy w terminie, który wspólnie ustalamy z Klientem. Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich preferencji. Kwestie terminowości traktujemy priorytetowo, dlatego przed rozpoczęciem zlecenia zawsze ustalamy z Klientem dokładny harmonogram i przedstawiamy poszczególne etapy pracy.

Tak, jest to obowiązkowy element współpracy z BestRemonts. Po wizycie naszego specjalisty będziemy mogli przygotować szczegółowy i ostateczny kosztorys remontu mieszkania pod klucz, czyli materiałów i usług. W końcowym kosztorysie wskażemy nazwy materiałów budowlanych i objętości, ceny, obliczymy koszt robocizny.

Zakupem i dostawą materiałów zajmuje się nasza firma. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu prac remontowo-budowlanych, dlatego wszelkie kwestie organizacyjne również są po naszej stronie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i cenionymi dostawcami, dlatego zakupione materiały każdorazowo wyróżniają się najwyższą jakością.

Efekt końcowy budowy czy remontu bardzo często uzależniony jest od jakości wykorzystywanych materiałów, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi materiałami dostępnymi na rynku, które pochodzą od naszych wieloletnich partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować świadczone usługi na najwyższym poziomie i dać stosowną gwarancję na wszystkie nasze prace.

Oczywiście, wszelkie resztki i odpady budowlane są przez nas usuwane i transportowane w przeznaczone do tego miejsce, w którym są następnie utylizowane w sposób przyjazny i bezpieczny dla środowiska. Szanujemy przestrzeń naszych Klientów, dlatego zawsze zostawiamy po sobie porządek.

Jak najbardziej! Jest to możliwe np. dzięki zastosowaniu tańszego materiału do obróbki zgrubnej i wykańczającej, który wcale nie odbiega jakością od produktów z wyższej półki. O ile na materiałach można zaoszczędzić, o tyle zdecydowanie nie warto robić tego w odniesieniu do osób wykonujących remont. Najlepiej zlecić to profesjonalistom, ponieważ w przeciwnym razie efekt może być odwrotny do oczekiwanego.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy sumiennie podchodzą swoich obowiązków. Nasz zespół składa się m.in. z elektryków, hydraulików, tynkarzy, malarzy i glazurników. Każdy z nich może poszczycić się bogatym doświadczeniem, a przed podjęciem współpracy z naszą firmą zobligowany jest do przejścia szeregu testów, które pozwalają nam realnie ocenić umiejętności danego pracownika.

Wszystkie osoby przez nas zatrudnione są zarejestrowane i posiadają stosowne uprawnienia do prowadzenia prac budowlanych i remontowych.

Oddział Katowice

Oddział Warszawa