best.remonts.00@gmail.com

|

+48 577 425 109

Szpachlowanie

Szpachlowanie, powszechnie znane jako wygładzanie ścian i sufitów, wykonywane jest przy wykorzystaniu profesjonalnych gładzi i mas szpachlowych. Uzyskanie idealnie równych i gładkich powierzchni możliwe jest tylko po uprzednim przygotowaniu podłoża, czyli zagruntowaniu danej ściany. W dalszej kolejności gładź powinna być nakładana precyzyjnie i dokładnie, aby pozbawić powierzchnię wszelkich nierówności. Szpachlowanie to jedna z podstawowych prac remontowych, która znajduje się w ofercie naszej firmy.

Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędny sprzęt i doświadczenie, które pozwala na uzyskanie najlepszych efektów szpachlowania. Wykorzystujemy zarówno gładzie tradycyjne, które po nałożeniu są szlifowane, jak i masy bezpyłowe, które wystarczy jedynie odpowiednio naciągnąć na powierzchnię i wygładzić pacą. Niezależnie od wykorzystanej metody, szpachlowanie wykonywane przez Bestremonts zawsze przynosi oczekiwany rezultat, czyli perfekcyjnie gładkie i równe ściany, które są idealnym podłożem do dalszych prac wykończeniowych, takich jak np. malowanie czy tapetowanie. Pomieszczenia ze ścianami wyrównanymi za pomocą gładzi prezentują się niezwykle estetycznie i znacznie wolniej ulegają zabrudzeniom, ponieważ kurz nie osadza się na nich tak szybko, jak np. na nierównych i chropowatych ścianach.

Nasza firma nieustannie się rozwija i jest otwarta na wszelkie nowinki technologiczne. Z tego powodu w naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania. Jeśli chodzi o szpachlowanie, to aktualnie posiadamy wszelkie dostępne mieszanki. Wśród nich wyróżnić możemy:

  • Gładzie gipsowe, które mogą być również bezpyłowe. Nie wymagają wówczas szlifowania, a fachowiec zyskuje czas na dokładnie dopracowanie powierzchni, ponieważ masy tego typu wolniej się wiążą.
  • Gładzie cementowe i cementowo-wapienne, które wykańczane są na mokro i bez konieczności szlifowania. Są nieco trudniejsze do aplikacji, niż gładzie gipsowe, ale jednocześnie wyróżniają się wysoką odpornością na zarysowania i działanie wilgoci. 
  • Gładzie wapienne, które także nie potrzebują szlifowania. Można je aplikować bezpośrednio na tynki cementowo-wapiennie już po ok. tygodniu (w przypadku mas gipsowych jest to ok. miesiąc). Masy wapienne mają śnieżnobiałe wykończenie i charakteryzują się właściwościami antyseptycznymi. Nasza firma korzysta również z najnowocześniejszych produktów tego typu, czyli gładzi polimerowych, które są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, w szczególności pęknięcia i zarysowania. To niezwykle istotny fakt np. podczas szpachlowania nowego domu, który zaczyna osiadać. Gładzie polimerowe wymagają co prawda szpachlowania, ale zapewniają świetny efekt i doskonałą elastyczność.

Nasi doradcy każdorazowo pomagają w doborze odpowiedniej gładzi, dostosowując ją do rodzaju powierzchni, budżetu oraz oczekiwanego efektu.

Fachowcy z naszej firmy wykonują zarówno szpachlowanie ręczne, jak i maszynowe. Dobór techniki uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju masy. Większość z nich można nakładać i wykańczać ręcznie, jednak niektóre wymagają wykorzystania specjalnych maszyn hydrodynamicznych, które znacznie przyspieszają prace wykończeniowe. Szpachlowanie za pomocą agregatu tynkarskiego wykonujemy przy gładziach polimerowych lub gipsowych, które są modyfikowane np. żywicami. Posiadamy niezbędny sprzęt i kwalifikacje, które pozwalają nam na realizację tego typu zleceń.

szpachlowanie-warszawa

Nasze ostatnie realizacje

Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, który jest niezbędny do prawidłowego przygotowania i wykonania szpachlowania Bogate doświadczenie naszych fachowców w połączeniu z wyspecjalizowanym zapleczem technicznym pozwala na osiągnięcie efektów najwyższej jakości, które utrzymywać się będą przez wiele, wiele lat.
Zaufaj profesjonalistom! Postaw na najwyższą jakość wykonania i solidny efekt. 

Szpachlowanie – skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk „Zadzwoń teraz” w prawym dolnym rogu strony.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Klikając przycisk „Wyślij”, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BestRemonts.pl

Oddział Katowice

Oddział Warszawa