best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

Remont mieszkania Katowice

Remonty mieszkań w Katowicach – to nasza praca, którą wykonujemy każdego dnia. Wszystkie zlecone prace wykonywane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm ustalonych przez standardy państwowe. W zakładce “USŁUGI” znajduje się kompletny wykaz usług remontowo-budowlanych, które świadczy nasza firma.

Dysponujemy zgranym zespołem doświadczonych fachowców o różnych profilach działalności, którzy podchodzą do powierzonych obowiązków rzetelnie i odpowiedzialnie. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą być Państwo pewni najwyższej jakości efektów.

Wykonujemy kompleksowe prace wykończeniowe w domach, sklepach, biurach, restauracjach i innych przestrzeniach, którymi dysponują nasi Klienci. Realizujemy również prace remontowe w mieszkaniach i domach Katowice

Solidne zaplecze techniczne umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Bez względu na zakres remontu, wszystkie prace powinny być wykonywane przez dedykowanych fachowców. W przeciwnym razie konsekwencje mogą być niezwykle kosztowne i wiązać się z koniecznością wykonania nawet kapitalnego remontu!

 

remont-mieszkania-katowice

Gdy ulepszasz swój dom, ulepszasz swoje życie! Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z doskonałego efektu. Czekamy na Ciebie!

Każdy z nas chce mieszkać w funkcjonalnym i pięknym mieszkaniu. Niestety, nie zawsze nasza domowa przestrzeń nam odpowiada. Często nie jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które wiążą się z poprawą komfortu życia we własnym domu. Każdy, kto tego doświadczył, dobrze wie, że niezależnie od kosztów remontu, jest to praca, który musi zostać wykonana przez doświadczonych profesjonalistów.

Dlaczego warto zaufać akurat nam? Najlepsze dowody i argumenty znajdują się w rekomendacjach, które otrzymaliśmy od naszych Klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od lat i poleca BestRemonts swoim znajomym oraz rodzinie. Ciężka praca doprowadziła nas do momentu, w którym możemy cieszyć się z silnej i ugruntowanej reputacji.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że umówiony termin jest świętością, dlatego zawsze dotrzymujemy ustaleń. Oferujemy naszym Klientom uczciwą politykę cenową oraz atrakcyjne rabaty na materiały budowlane w sklepach na terenie miasta. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz  z najlepszymi firmami specjalistycznymi.

Nasze ostatnie realizacje

Zadzwoń i popraw komfort swojego codziennego życia już dziś! Postaw na najwyższą jakość w najlepszej cenie! Wybierz BestRemonts.

Opinie klientów BestRemonts

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!

Oddział Katowice

Oddział Warszawa