best.remonts.00@gmail.com

|

Katowice +48 577 425 109

Generalny remont mieszkania Katowice

Jeśli szukasz firmy remontowej, która wykona generalny remont mieszkania Katowice, trafiłeś we właściwe miejsce. W BestRemonts oferujemy kompleksowy zakres usług mających na celu poprawę stanu Twojej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić remont w łazience czy kuchni, albo chcesz całkowicie zmienić swoje mieszkanie, nasza ekipa remontowo-budowlana będzie w stanie pomóc. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy konkurencyjne ceny, więc możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszy stosunek jakości do ceny. Ponadto zawsze chętnie udzielamy bezpłatnych konsultacji, dzięki czemu można uzyskać wyobrażenie o tym, co jest możliwe, zanim podejmie się jakiekolwiek zobowiązanie. Jeśli więc jesteś gotowy, aby przenieść swoją nieruchomość na wyższy poziom, skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, co możemy zrobić! 

remont-mieszkania-katowice

Wszystkie usługi naszej firmy

Remont mieszkania pod klucz to generalny remont mieszkania, w którym wszystkie prace są koordynowane i wykonywane przez jednego wykonawcę. Eliminuje to konieczność komunikowania się z wieloma wykonawcami lub zarządzania projektem samodzielnie. Będziesz miał osobistego kierownika, który zajmie się wszystkim za Ciebie – od zamawiania materiałów do zapewnienia, że praca zostanie ukończona na czas i ku Twojej satysfakcji. 

Generalny remont mieszkania obejmuje:

 • demontaż i utylizacja starych wykończeń;
 • przebudowa mieszkania – całkowita lub częściowa;
 • przygotowanie powierzchni – poziomowanie, czyszczenie i gruntowanie;
 • demontaż starych ścian działowych, drzwi, okien, grzejników, urządzeń hydraulicznych i elektrycznych;
 • wyrównanie podłogi i montaż ogrzewania podłogowego;
 • wyrównywanie, tynkowanie i szpachlowanie powierzchni;
 • malowanie sufitów i ścian, tapetowanie, układanie płytek i montaż sufitów podwieszanych;
 • montaż podłóg: parkiet, laminat, płytki, wykładzina;
 • szklenie i montaż systemów drzwiowych;
 • montaż instalacji elektrycznej, wyłączniki, gniazdka;
 • montaż rur hydraulicznych, montaż instalacji kanalizacyjnych i wodno-kanalizacyjnych.
 

Jak pracujemy

Wiele osób zastanawia się jak przebiega generalny remont mieszkania i ile trwa. Oto spojrzenie na proces, który nasza firma realizuje za każdym razem. Wiemy, że każdy projekt jest inny, więc dostosowujemy nasze podejście do Twoich konkretnych potrzeb. Ale ogólnie rzecz biorąc, są to kroki, które podejmujemy, aby dostarczyć najwyższej jakości rezultaty.

1

Oględziny mieszkania i wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów.

Jest to usługa bezpłatna i obejmuje fachowe doradztwo w zakresie interesujących Cię usług.

2

Wycena remontu i sporządzanie kosztorysu

Koszt remontu mieszkania to nie tylko cena za materiały budowlane, ale także konkretne prace wykończeniowe i instalacyjne.

3

Podpisanie umowy

Umowa, którą podpisujemy z naszymi klientami jest jasna i zwięzła. Specyfikacja warunków oznacza, że wiesz dokładnie, czego się spodziewać, bez żadnych niespodzianek! Wycena nie ulegnie zmianie.

4

Opracowanie harmonogramu pracy

Zadbamy o każdy szczegół od początku do końca, łącznie z zaopatrzeniem w sprzęt i materiały budowlane. Stworzymy harmonogram prac, który zapewni, że praca zostanie wykonana dobrze i na czas.

5

Zakup materiałów budowlanych

Zakup i dostawa realizowana jest najczęściej przez naszą firmę, chyba że Klient życzy sobie sam zakupić wszelkie niezbędne produkty.

6

Remont i wykończenie

Po dostarczeniu niezbędnych materiałów budowlanych, fachowcy zabierają się do pracy zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

7

Odbiór i przekazanie mieszkania

Dla wygody właściciela lokalu, remont podzielony jest na odrębne etapy. Płatność dokonywana jest oddzielnie po zakończeniu każdego z nich.

8

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Po odbiorze mieszkania Klient otrzymuje od nas dwuletnią gwarancję na wykonane usługi.

Opinie klientów BestRemonts

 Marek
Marek
Read More
Generalnie jestem zadowolony ze współpracy. Przede wszystkim zespół bardzo cierpliwy na dokonywane zmiany. Uczciwy w ich rozliczaniu Bardzo elastyczny, bez narzekań dopasowuje się do wyznaczonych ram czasowych. Prace wykonane punktualnie i dobrej jakości. Polecam.
Jan N.
Jan N.
Read More
Panowie wykonywali u nas wykończenie mieszkania 85 metrów w stanie deweloperskim. Wszystko na plus - umowa, płatność etapami za wykonane prace, błyskawiczny kontakt, super szef, okazane rachunki za materiały. Remont zakończył się w terminie. Dziękujemy i polecamy!
Wojtek
Wojtek
Read More
Witam właśnie została skończona mi łazienka jestem Bardzo Zadowolony pomimo małych nie dociagniec Pan który robił u nas łazienkę jest bardzo sumiennym i grzecznym człowiekiem o wszystko co poprosiłęm miałęm wykonane. Jeśli chodzi o współpracę nie mam żadnych zastrzeżeń mimo ze są to obcokrajowcy kontakt z szefem był bardzo zadowalający w załączniku przesyłam wykonana łazienkę i toaleta, polecam.
Dawid S.
Dawid S.
Read More
Generalny remont mieszkania wykonany w terminie pomimo tego, że wyskoczyły prace dodatkowe jak wyrównywanie posadzki i ścian. Polecam.
Katarzyna K.
Katarzyna K.
Read More
Serdecznie polecam firmę Best Remont’s, jak sama nazwa wskazuję przykładają uwagę do szczegółów, nie ma mowy o niedoróbkach - zawsze gotowi do poprawy jeśli taka potrzeba występuję. Wszystko legalnie, na trzeźwo i z umową.
Wojciech K.
Wojciech K.
Read More
Polecam powierzyć wykonanie tynków gipsowych tej firmie. Tynki równiutkie pod malowanie, posprzątali i jeszcze szybki termin realizacji!
Przemysław L.
Przemysław L.
Read More
Ekipa jest sympatyczna, zgrana, oraz bardzo pomocna. Panowie chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i służą dobra radą. Praca wykonywana są bardzo solidnie i sprawnie, polecam w 100 procentach.
Krystian K.
Krystian K.
Read More
Super ekipa, fachowa robota. Wszystko jak najbardziej na plus. Polecam!

Gdy ulepszasz swój dom, ulepszasz swoje życie! Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z doskonałego efektu. Czekamy na Ciebie!

Oddział Katowice

Oddział Warszawa